W czwartek w hali WOSiR w Wyszkowie odbył się finałowy turniej Mistrzostw Województwa Mazowieckiego w siatkówce dziewcząt w ramach XXVIII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkolnego Związku Sportowego. W zawodach wzięły udział reprezentantki Szkoły Podstawowej nr 5 (na fot. górnej), które ostatecznie zajęły piąte miejsce.
W turnieju udział wzięło 120 zawodniczek z 8 najlepszych drużyn w województwie, SP 375 Warszawa, SP1 Żuromin, SP1 Mińsk Maz., SP Szczutów, SP 34 Radom, SP Izabelin, SP5 Grodzisk Maz. oraz SP 5 Wyszków. Nasze o rok młodsze dziewczęta z 7 klasy sportowej, aby awansować do tych zawodów, wygrały wcześniej 3 turnieje: gminny, powiatowy i międzypowiatowy. Ostatecznie najlepsze okazały się siatkarki z Izabelina, a Wyszkowianki zajęły piąte miejsce.
Skład drużyny Szkoły Podstawowej nr 5: Emilia Deptuła, Izabela Gołaszewska, Laura Kamionowska, Julia Nasiadko, Julia Pakieła, Zuzanna Polak, Maja Stanczewska, Amelia Szydlik, Julita Świderek, Hanna Wojtkowska, Oliwia Żylińska, Maria Perzanowska, Katarzyna Sieńkowska. Trenerką zespołu jest Marta Wójcik.
Najnowsze informacje
- Spotkanie w podstawówce po 50 latach!
- „Wakacje z WOT”, czyli szkolenia wojskowe dla chętnych
- Legia Soccer Schools otwiera w Wyszkowie przedszkole piłkarskie (WIDEO, FOTO)
- Poświęcenie kościoła św. Rodziny (WIDEO, FOTO)
- DŁUGOSIODŁO: Zmarł Wiesław Piątkowski. Przez 54 lata był organistą parafii św. Rocha
- „Światło niesie nas” – dziękujemy za wspólne świętowanie Jubileuszu 50-lecia CKU (FOTO)
- Będzie remont nawierzchni na moście
- Sprawca kolizji uciekł, pozostawiając pijanego pasażera
- SIATKÓWKA: Camper ogłasza skład na nowy sezon
- RZĄŚNIK: Wianki nad Narwią (WIDEO, FOTO)


